#dyqan

7,729 posts

Një libër që të mbërthen dhe nuk të lë ta lëshosh nga dora, derisa të kuptosh se si do të thuren komplotet për pushtet, në një botë ku krah njerëzve jetojnë në mënyrë krejt të natyrshme krijesa të botës së fantazisë, por ku njeriu me natyrën e vet makiaveliane përballë pushtetit është më i vërtetë se kurrë. Në "Gjueti fronesh" nuk do të gjeni kompromise, nuk do të kursehet as i miri e as i ligu kur i vjen çasti i tij. Në fund të fundit, jeta është cinike dhe ndonjëherë është pikërisht zgjuarsia për t'iu bërë ballë rrethanave të paparashikuara ajo që na bën të shkojmë përpara në botën tonë, kurse në botën kalorësiake të George Martinit kjo nuhatje të mban gjallë. Fabula është vërtet e ngjeshur, e shkruar gjithë dinakëri në detaje, që autorit nuk i shpëtojnë kurrë, duke të dhënë imazhe të plotë, aq sa fillon ta kesh para syve të dy kontinentin e Perendos dhe çdo tokë tjetër përtej tij. I shkruar me 8 këndvështrime personazhesh të ndryshëm, që ndryshojnë nga kapitulli në kapitull, romani vjen me një përqasje të re, që s'e bën kurrë të mërzitshëm dhe i shton ngjyrimet e karaktereve. 
Cmimi 1800 -10% ulje 1600 Lekë
Per porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888
Porosit ta librin qe do 
Ne Tr transporti falas per rrethet 200 Lekë dhe Kosova 7€ .
.
.
.
#blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane#literature#histori #tirane#dyqan#shkrimtare#shonline#libri#love#autor#blerje#libri#librari#dyqan#TiraneAlbania

Një libër që të mbërthen dhe nuk të lë ta lëshosh nga dora, derisa të kuptosh se si do të thuren komplotet për pushtet, në një botë ku krah njerëzve jetojnë në mënyrë krejt të natyrshme krijesa të botës së fantazisë, por ku njeriu me natyrën e vet makiaveliane përballë pushtetit është më i vërtetë se kurrë. Në "Gjueti fronesh" nuk do të gjeni kompromise, nuk do të kursehet as i miri e as i ligu kur i vjen çasti i tij. Në fund të fundit, jeta është cinike dhe ndonjëherë është pikërisht zgjuarsia për t'iu bërë ballë rrethanave të paparashikuara ajo që na bën të shkojmë përpara në botën tonë, kurse në botën kalorësiake të George Martinit kjo nuhatje të mban gjallë. Fabula është vërtet e ngjeshur, e shkruar gjithë dinakëri në detaje, që autorit nuk i shpëtojnë kurrë, duke të dhënë imazhe të plotë, aq sa fillon ta kesh para syve të dy kontinentin e Perendos dhe çdo tokë tjetër përtej tij. I shkruar me 8 këndvështrime personazhesh të ndryshëm, që ndryshojnë nga kapitulli në kapitull, romani vjen me një përqasje të re, që s'e bën kurrë të mërzitshëm dhe i shton ngjyrimet e karaktereve. Cmimi 1800 -10% ulje 1600 Lekë Per porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888 Porosit ta librin qe do Ne Tr transporti falas per rrethet 200 Lekë dhe Kosova 7€ . . . . #blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane #literature #histori #tirane #dyqan #shkrimtare #shonline #libri #love #autor #blerje #libri #librari #dyqan #TiraneAlbania - 1 hour ago

29 Likes
0 Comments
0
Vepra që shënoi pikën kulmore në krijimtarinë e F. Scott Fitzgerald. Kjo është historia e Jay Gatsby, një i ri i pashëm dhe i pasur, dhe dashurisë së tij për bukuroshen Daisy. Një përshkrim i mrekullueshëm i periudhës kur, siç e përshkruan “The New York Times”, “xhini ishte pija kombëtare dhe seksi obsesioni i përgjithshëm”.
.
Cmimi 900 Lekë
Porosit tani 
Per porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888
Transporti falas ne tiran per rrethet 200 dhe Kosova 7 € me posten Adex .
.
.

#blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane#literature#histori #tirane#dyqan#shkrimtare#shonline#libri#love#autor#blerje#libri#librari#dyqan#TiraneAlbania

Vepra që shënoi pikën kulmore në krijimtarinë e F. Scott Fitzgerald. Kjo është historia e Jay Gatsby, një i ri i pashëm dhe i pasur, dhe dashurisë së tij për bukuroshen Daisy. Një përshkrim i mrekullueshëm i periudhës kur, siç e përshkruan “The New York Times”, “xhini ishte pija kombëtare dhe seksi obsesioni i përgjithshëm”. . Cmimi 900 Lekë Porosit tani Per porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888 Transporti falas ne tiran per rrethet 200 dhe Kosova 7 € me posten Adex . . . #blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane #literature #histori #tirane #dyqan #shkrimtare #shonline #libri #love #autor #blerje #libri #librari #dyqan #TiraneAlbania - 3 hours ago

75 Likes
0 Comments
0
Tom Ford eshte parfumi i cili me magji e ben nje femer edhe me terheqese.Duke te mberthyer nen aromen a vaniljes parfumi jep sensualitetin femeror.Nuancat e aromes se qershis e fusin femren nen petkun e bukurise dhe terheqjes.Thjeshte ideal...Tom Ford Lost Cherry.
.
#tomford #tomfordbeauty #tomfordlostcherry #lostcherry #cherry #vanilla #vanillaperfume #vanillafragrance #tomfordfragrance #tomfordoriginal #perfume #originalperfume #perfumeshop #perfumerie #perfumeria #parfumeri #dyqan #parfume #perfumelover #perfumelovers #makeup #makeuptutorial #makeupshop #cosmetic #cosmetics #cosmeticshop #eliks #elikscosmeticshop

Tom Ford eshte parfumi i cili me magji e ben nje femer edhe me terheqese.Duke te mberthyer nen aromen a vaniljes parfumi jep sensualitetin femeror.Nuancat e aromes se qershis e fusin femren nen petkun e bukurise dhe terheqjes.Thjeshte ideal...Tom Ford Lost Cherry. . #tomford #tomfordbeauty #tomfordlostcherry #lostcherry #cherry #vanilla #vanillaperfume #vanillafragrance #tomfordfragrance #tomfordoriginal #perfume #originalperfume #perfumeshop #perfumerie #perfumeria #parfumeri #dyqan #parfume #perfumelover #perfumelovers #makeup #makeuptutorial #makeupshop #cosmetic #cosmetics #cosmeticshop #eliks #elikscosmeticshop - 13 hours ago

51 Likes
0 Comments
0
Në @tobaccostore__17nentori gjeni 👉#Shisha me #Pakicë & #Shumicë 💨💥
👉#Qymyrkator1KG & #QymyrAlFakher🔥 .
.
.
.
.
.
.
#alfakher#tobacco#shisha#tobacco17nentor#tirana#albania#nargila#hokah#summer#tiranalifestyle #besttobacco #new #dyqan #dyqanonline #oferta #dhurata ☄️

@tobaccostore__17nentori gjeni 👉#Shisha me #Pakicë & #Shumicë 💨💥 👉#Qymyrkator1KG & #QymyrAlFakher 🔥 . . . . . . . #alfakher #tobacco #shisha #tobacco17nentor #tirana #albania #nargila #hokah #summer #tiranalifestyle #besttobacco #new #dyqan #dyqanonline #oferta #dhurata ☄️ - 16 hours ago

8 Likes
0 Comments
0
Dashuri e përjetshme për pastën! Pasta... mmm, sapo mendoj për të, më vjen menjëherë në mendje Italia e bukur. Asnjë vend tjetër nuk e gatuan dhe e shijon këtë ushqim të dashur me aq pasion sa një Italian! Pasta mbart një histori të hershme, e cila na kthen pas në kohën e Romës së vjetër, pikërisht 100 vjet para Krishtit, kur Ciceroni dhe Orazio përdorën si gatim "rripat e butë e të sheshtë" të përgatitur vetëm me miell dhe ujë e nga të cilat rrjedh sot lazanja. Në Mesjetë, në vitin e largët 1292, Marko Polo, sipas disa legjendave, solli spagetin nga Kina. Por disa të dhëna të tjera tregojnë se në vitin 1154, gjeografi arab Al-idrin ka folur për "një ushqim në formë fijesh të bëra me miell", i quajtur ndryshe "itryah", i cili përgatitej në Trabia, Palermo. Mendohet që pasta e ka origjinën nga kjo province dhe më vonë u quajt "maccheroni" (makarona). Pas vitit 1700, ishin napolitanët, ata të cilët ndryshuan kuptimin e "makaronave", duke i quajtur ato "pasta". Me kalimin e viteve, ky ushqim me shumë vlera u zhvillua dhe u përhap edhe në vende të tjera të botes, duke shpërndarë në çdo shtëpi "dashurinë e së dielës së ngrohtë familjare". Kjo është arsyeja se pse e dua kaq shumë pastën...
.
Çmimi: 750 Lekë
Pee porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888 
Porosit tani librin qe do 
Transporti falas brenda tiranes 
Per rrethet me posten Adex 200 Lekë
Per Kosoven 7€ .
.
.
#blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane#literature#histori #tirane#dyqan#shkrimtare#shonline#libri#love#autor#blerje#libri#librari#dyqan#TiraneAlbania

Dashuri e përjetshme për pastën! Pasta... mmm, sapo mendoj për të, më vjen menjëherë në mendje Italia e bukur. Asnjë vend tjetër nuk e gatuan dhe e shijon këtë ushqim të dashur me aq pasion sa një Italian! Pasta mbart një histori të hershme, e cila na kthen pas në kohën e Romës së vjetër, pikërisht 100 vjet para Krishtit, kur Ciceroni dhe Orazio përdorën si gatim "rripat e butë e të sheshtë" të përgatitur vetëm me miell dhe ujë e nga të cilat rrjedh sot lazanja. Në Mesjetë, në vitin e largët 1292, Marko Polo, sipas disa legjendave, solli spagetin nga Kina. Por disa të dhëna të tjera tregojnë se në vitin 1154, gjeografi arab Al-idrin ka folur për "një ushqim në formë fijesh të bëra me miell", i quajtur ndryshe "itryah", i cili përgatitej në Trabia, Palermo. Mendohet që pasta e ka origjinën nga kjo province dhe më vonë u quajt "maccheroni" (makarona). Pas vitit 1700, ishin napolitanët, ata të cilët ndryshuan kuptimin e "makaronave", duke i quajtur ato "pasta". Me kalimin e viteve, ky ushqim me shumë vlera u zhvillua dhe u përhap edhe në vende të tjera të botes, duke shpërndarë në çdo shtëpi "dashurinë e së dielës së ngrohtë familjare". Kjo është arsyeja se pse e dua kaq shumë pastën... . Çmimi: 750 Lekë Pee porosi na shkruani ne dm ose whatsApp 0698120888 Porosit tani librin qe do Transporti falas brenda tiranes Per rrethet me posten Adex 200 Lekë Per Kosoven 7€ . . . #blerjeonline #blerje #shitje #shitjeonline #duanjeliber #shprehje #romane #literature #histori #tirane #dyqan #shkrimtare #shonline #libri #love #autor #blerje #libri #librari #dyqan #TiraneAlbania - 16 hours ago

89 Likes
3 Comments
0
☑3500 leke te reja ☑
Mbajtese kangur per femije
Eshte nje mbajtese shume komode dhe e rehatshme si per femijen edhe per prindin.
Praktike dhe e lehte per tu lidhur.
E pershtatshem per moshat 0-30 muajsh.
Mban femije deri ne 18 kg ne 4 pozicione te ndryshme
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #dergesa_ne_gjith_shqiperine #porosittani📥 #porosittani #albania
#merrjepal  #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #blej #paguajkurmerrproduktin #mbajtese #femije #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shitje #prinder

☑3500 leke te reja ☑ Mbajtese kangur per femije Eshte nje mbajtese shume komode dhe e rehatshme si per femijen edhe per prindin. Praktike dhe e lehte per tu lidhur. E pershtatshem per moshat 0-30 muajsh. Mban femije deri ne 18 kg ne 4 pozicione te ndryshme Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #dergesa_ne_gjith_shqiperine #porosittani 📥 #porosittani #albania #merrjepal #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #blej #paguajkurmerrproduktin #mbajtese #femije #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shitje #prinder - 18 hours ago

3 Likes
0 Comments
0
☑ 1800 leke te reja ☑
Mp3 per makine model bt 23 me 2 porta 1 per te karikim dhe 1 per vendosur USB per te degjuar music si dhe me buton per tu pergjigjur telefonatave,versioni Bluetooth 4.2 me mikrofon te integruar nje ze te qarte te paster DHE te larte

Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#mp3 #makina #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

☑ 1800 leke te reja ☑ Mp3 per makine model bt 23 me 2 porta 1 per te karikim dhe 1 per vendosur USB per te degjuar music si dhe me buton per tu pergjigjur telefonatave,versioni Bluetooth 4.2 me mikrofon te integruar nje ze te qarte te paster DHE te larte Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #mp3 #makina #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 18 hours ago

9 Likes
1 Comments
0
Mates tensioni digital
Ekran LCD 
Punon me bateri

Cmimi 3000 leke te reja
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#aparat #doktor #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

Mates tensioni digital Ekran LCD Punon me bateri Cmimi 3000 leke te reja Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #aparat #doktor #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 18 hours ago

4 Likes
0 Comments
0
☑1300 leke te reja ☑
Varse per femra me infinit 
Material: silver plated me gur cubic zirconi
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri

☑1300 leke te reja ☑ Varse per femra me infinit Material: silver plated me gur cubic zirconi Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri - 18 hours ago

2 Likes
0 Comments
0
Mates tensioni digital
Ekran LCD 
Punon me bateri

Cmimi 3000 leke te reja
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#aparat #doktor #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

Mates tensioni digital Ekran LCD Punon me bateri Cmimi 3000 leke te reja Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #aparat #doktor #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 18 hours ago

1 Likes
0 Comments
0
Keni apartamente qe doni ti jepni me qera ditore? Tani eshte koha e duhur pasi vit pas viti eshte rritur kerkesa per apartamente me qera ditore. Na i dergoni dhe ne do ti postojm.

Cel: +355692907920

#apartamentemeqeraditore #shtepi #apartamente #shes #blej #apartamentpershitje #apartamentforsale #zyra #office #officeforrent #apartamentperqera #ambjent  #tiranaapartments
#qera #prona #truall #vila #dyqan #ambjentbiznesi  #apartament #apartamentemeqera #apartamenttirana #apartamentenetirane  #realestatetirana #realestate #agjensiimobiliare #agjensiimobilare

Keni apartamente qe doni ti jepni me qera ditore? Tani eshte koha e duhur pasi vit pas viti eshte rritur kerkesa per apartamente me qera ditore. Na i dergoni dhe ne do ti postojm. Cel: +355692907920 #apartamentemeqeraditore #shtepi #apartamente #shes #blej #apartamentpershitje #apartamentforsale #zyra #office #officeforrent #apartamentperqera #ambjent #tiranaapartments #qera #prona #truall #vila #dyqan #ambjentbiznesi   #apartament #apartamentemeqera #apartamenttirana #apartamentenetirane   #realestatetirana #realestate #agjensiimobiliare #agjensiimobilare - 18 hours ago

10 Likes
0 Comments
0
Shkop për Selfie me Bluetooth,një mbajtës ideal që ju mundëson fotografi selfie shumë cilësore me më të dashurit tuaj. Ky shkop mbajtës është ideal për fotografim nga telefoni juaj.Mos harroni ta merrni atë në një party, pushime apo në vizitë te shokët tuaj dhe të ruani kujtimet më të mira.

Cmimi: 1500 leke te reja
Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine 
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#selfie #foto #fotografi #telefona #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

Shkop për Selfie me Bluetooth,një mbajtës ideal që ju mundëson fotografi selfie shumë cilësore me më të dashurit tuaj. Ky shkop mbajtës është ideal për fotografim nga telefoni juaj.Mos harroni ta merrni atë në një party, pushime apo në vizitë te shokët tuaj dhe të ruani kujtimet më të mira. Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #selfie #foto #fotografi #telefona #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 18 hours ago

5 Likes
0 Comments
0
Varse per femra e vencante dhe e bukur silver plated 925 me gur Kristal blu e lehte
Gjatesia 43cm

1500 leke te reja
Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri

Varse per femra e vencante dhe e bukur silver plated 925 me gur Kristal blu e lehte Gjatesia 43cm 1500 leke te reja Transporti falas 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri - 18 hours ago

4 Likes
0 Comments
0
✔3500 leke te reja transporti falas brenda 2-3 diteve✔
Ore Dore per meshkuj marka Keller & Weber prodhim I vitit 2019 me rripa celik inox silver me fush te zeze nje model fantastik Kundra ujit 3 Atm
Fushat e vogla Brenda ores funksionale si dhe Tregues date
Band Material: Stainless Steel Mesh
Case Material: Stainless Steel
Case Diameter: Approx. 4.4 cm
Case Thickness: Approx. 1.1cm
Band Width: Approx. 2.2cm
Length of Watch: Approx. 22.0cm
(2.54cm=1.00 inch)

#dhurata #oferta #meshkuj #ora #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene

✔3500 leke te reja transporti falas brenda 2-3 diteve✔ Ore Dore per meshkuj marka Keller & Weber prodhim I vitit 2019 me rripa celik inox silver me fush te zeze nje model fantastik Kundra ujit 3 Atm Fushat e vogla Brenda ores funksionale si dhe Tregues date Band Material: Stainless Steel Mesh Case Material: Stainless Steel Case Diameter: Approx. 4.4 cm Case Thickness: Approx. 1.1cm Band Width: Approx. 2.2cm Length of Watch: Approx. 22.0cm (2.54cm=1.00 inch) #dhurata #oferta #meshkuj #ora #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 18 hours ago

3 Likes
0 Comments
0
☑1600 leke te reja ☑
Mp3 per makine modeli C8 mund ta lidhni me Bluetoothin e tel te degjoni music mund ti pergjigjeni thirrjeve te telefonatave me buton 
Mp3 suporton 1 porte usb,aux dhe sd card,ka nje cilese te larte te zerit
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#mp3 #makina #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

☑1600 leke te reja ☑ Mp3 per makine modeli C8 mund ta lidhni me Bluetoothin e tel te degjoni music mund ti pergjigjeni thirrjeve te telefonatave me buton Mp3 suporton 1 porte usb,aux dhe sd card,ka nje cilese te larte te zerit Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #mp3 #makina #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 19 hours ago

3 Likes
0 Comments
0
❎ISHTE 3500 LEKE TE REJA ❎
☑U BE 3000 LEKE TE REJA ☑
Paisje pergjimi usb 
Regjistron me ze dhe me video te nje cilesie shume te mire deri ne 60 min
Parametrat përkatës:
Rezolucioni i videos: 1280 * 960
Rezolucioni i imazhit: 1600 * 1200
Shpejtësia e videos: 30 fps
Formatet Video: AVI ose MEDIA PLAYER
Formate të figurave: JPG
Tensioni i ngarkimit: DV-5V
Llojet e Porteve: USB 2.0
Suporton sd card deri ne 32 Gb
Eshte me bateri te rikarikushme
Shoqerohet me fish karikimi dhe me 1 mbajtese celsash
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#spy #kamera #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

❎ISHTE 3500 LEKE TE REJA ❎ ☑U BE 3000 LEKE TE REJA ☑ Paisje pergjimi usb Regjistron me ze dhe me video te nje cilesie shume te mire deri ne 60 min Parametrat përkatës: Rezolucioni i videos: 1280 * 960 Rezolucioni i imazhit: 1600 * 1200 Shpejtësia e videos: 30 fps Formatet Video: AVI ose MEDIA PLAYER Formate të figurave: JPG Tensioni i ngarkimit: DV-5V Llojet e Porteve: USB 2.0 Suporton sd card deri ne 32 Gb Eshte me bateri te rikarikushme Shoqerohet me fish karikimi dhe me 1 mbajtese celsash Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #spy #kamera #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 19 hours ago

3 Likes
0 Comments
0
Varse per femra e vecante dhe e bukur
Material: silver plated 925
Crytal: AAA Austrian cubic zirconia

1500 leke te reja
Transporti falas 2-3 diteve ne gjith shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri

Varse per femra e vecante dhe e bukur Material: silver plated 925 Crytal: AAA Austrian cubic zirconia 1500 leke te reja Transporti falas 2-3 diteve ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #bizhu #ora #varse #bizhuteri - 19 hours ago

2 Likes
0 Comments
0
☑3500 LEKE TE REJA☑
Smartwatch per femije model S9 me karte SIM 
Ora inteligjente S9 eshte nje ore për fëmijët me më shumë argëtim lojra dhe aktivitete! Ora e zgjuar përfshin pozicionimin e LBS, alarmin emergjent SOS, gjurmimin dhe monitorimin, funksionin ndërfunksional, zonën e sigurisë etj. Më shumë se vetëm një orë, është nje telefon
Te dhenat: Type: Watch Phone
CPU: MTK2503
External Memory: Not Supported
Certificate: CE,RoHs 
Wireless Connectivity: GSM
Network type: GSM
Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz
Support 3G : No
LBS:YES
Bluetooth version: No 
Screen type: IPS
Screen size: 1.44 inch 
SIM Card Slot: Single SIM 
Language: English or Russian ( up to your order)
Additional Features: Alarm,Calendar,LBS
Battery Capacity 300-450mAh
Charging time is 2~3 hours.
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#ora #smartwatch #femije #electronic #lojra #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene

☑3500 LEKE TE REJA☑ Smartwatch per femije model S9 me karte SIM Ora inteligjente S9 eshte nje ore për fëmijët me më shumë argëtim lojra dhe aktivitete! Ora e zgjuar përfshin pozicionimin e LBS, alarmin emergjent SOS, gjurmimin dhe monitorimin, funksionin ndërfunksional, zonën e sigurisë etj. Më shumë se vetëm një orë, është nje telefon Te dhenat: Type: Watch Phone CPU: MTK2503 External Memory: Not Supported Certificate: CE,RoHs Wireless Connectivity: GSM Network type: GSM Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz Support 3G : No LBS:YES Bluetooth version: No Screen type: IPS Screen size: 1.44 inch SIM Card Slot: Single SIM Language: English or Russian ( up to your order) Additional Features: Alarm,Calendar,LBS Battery Capacity 300-450mAh Charging time is 2~3 hours. Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #ora #smartwatch #femije #electronic #lojra #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #supercmime #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 19 hours ago

3 Likes
0 Comments
0
☑1600 leke te reja ☑
Ore per femra marka GAIETY
Nje ore dore elegante
Gjatësia e brezit: 22.5 cm
Diametri i sipërfaqes: 26mm
Trashësia dial: 9.5mm
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine

#femra #ora #bizhu #bizhuteri #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene

☑1600 leke te reja ☑ Ore per femra marka GAIETY Nje ore dore elegante Gjatësia e brezit: 22.5 cm Diametri i sipërfaqes: 26mm Trashësia dial: 9.5mm Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #femra #ora #bizhu #bizhuteri #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 19 hours ago

2 Likes
0 Comments
0
❎ISHTE 1800 LEKE ❎
☑ U BE. 1500 LEKE ☑
Fish USb type c version 3.0 shperndares me 5 porta Mund te karikoni 4 paisje njekohesisht 
Mund ta perdorni per kompjuterin tuaj si adoptus per USB, kamera digitale etj..
Marka : BASEUS
Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine
Mundesi pagese ne momentin e dorezimit

#kompjuter #shitet#usb #telefona #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene

❎ISHTE 1800 LEKE ❎ ☑ U BE. 1500 LEKE ☑ Fish USb type c version 3.0 shperndares me 5 porta Mund te karikoni 4 paisje njekohesisht Mund ta perdorni per kompjuterin tuaj si adoptus per USB, kamera digitale etj.. Marka : BASEUS Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #kompjuter #shitet #usb #telefona #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #albania #dyqan #blionline #paguajcash #shitet #librazhd #gjirokaster #permet #kukes #pogradec #lushnje #berat #tepelene - 19 hours ago

1 Likes
0 Comments
0
load more posts
2019 - © Deskgram. All rights reserved.