#albanian

831,742 posts

🔸️Tiranë,1923🔸️
🔹️Foto: Carpenter Collection🔹️
-
#albania #albanian #shqiperia #shqiptar #gjergjkastrioti #skenderbeu #ilir #illyrian

️Tiranë,1923️Foto: Carpenter Collection️ - #albania #albanian #shqiperia #shqiptar #gjergjkastrioti #skenderbeu #ilir #illyrian - 0 seconds

11 Likes
0 Comments
0
#burjkhalifa #highestbuildingintheworld #uae #emirates #united #arabic #albanian #follow4followback #follow4follows #likes4like #godbless #loveyourlife #beyourself #traveller #traveltheworld #hero #godlove #thanksforall #thankful #thankfultotraveltheworld #2019

#burjkhalifa #highestbuildingintheworld #uae #emirates #united #arabic #albanian #follow4followback #follow4follows #likes4like #godbless #loveyourlife #beyourself #traveller #traveltheworld #hero #godlove #thanksforall #thankful #thankfultotraveltheworld #2019 - 0 seconds

2 Likes
0 Comments
0
Wow, 😈.
Follow #funnypage👉@rarenalbanian 
Follow #funnypage👉@rarenalbanian 
Follow #funnypage👉@rarenalbanian 
Follow #funnypage👉@rarenalbanian
.
.
.
.
.
#qeshim #qeshshqip #qesh #qeshmisland #qeshu0bir #qeshm #qeshmair #qeshuobab #qesh_pak #qesharake #qeshu #funny #funnymemes #funnyvideos #funnyshit #funnyisfunny #meme #memes #lot #albania #kosova #kosovo #albanian #tirana #prishtina #tetova #dibra

Wow, 😈. Follow #funnypage @rarenalbanian Follow #funnypage @rarenalbanian Follow #funnypage @rarenalbanian Follow #funnypage @rarenalbanian . . . . . #qeshim #qeshshqip #qesh #qeshmisland #qeshu0bir #qeshm #qeshmair #qeshuobab #qesh_pak #qesharake #qeshu #funny #funnymemes #funnyvideos #funnyshit #funnyisfunny #meme #memes #lot #albania #kosova #kosovo #albanian #tirana #prishtina #tetova #dibra - 2 minutes ago

5 Likes
1 Comments
0
Tag dostin me cilin ishi hi drifta qishtu?
_________________________________
Follow 👉🏻 @speedkosova
_________________________________
#kosovo #albania #prishtina #kosova #tirana #ferizaj #gjilan #peja #albanian #prizren #shqip #gjakova #shqiptar #shqiperia #shqipe #mitrovica #luanator #durres #love #butrintimeri #pristina #ledrivula #kidator #follow #shqiperi #hajgare #dafinators #albaniangirl #vlora #bhfyp

Tag dostin me cilin ishi hi drifta qishtu? _________________________________ Follow 🏻 @speedkosova _________________________________ #kosovo #albania #prishtina #kosova #tirana #ferizaj #gjilan #peja #albanian #prizren #shqip #gjakova #shqiptar #shqiperia #shqipe #mitrovica #luanator #durres #love #butrintimeri #pristina #ledrivula #kidator #follow #shqiperi #hajgare #dafinators #albaniangirl #vlora #bhfyp - 2 minutes ago

4 Likes
0 Comments
0
Jo motivim kësaj rradhe, thjesht një kujtesë e shkurtër..
.
.
Unë jam ai çekiçi që godet në kokë sa herë që del nga rruga😁(shprehje e vjedhur kjo sorry zoti M. 🙏🏻😁)
.
.
Edhe një gjë hajde, ta çojmë 5K këtë se më zuri gjumi duke pritur😂😭.. kushedi sa veta janë duke pritur që ta zbulojnë komunitetin tonë🔥🙏🏻🏰.
.
Na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë shohi!
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Follow @bitlab.al 🙏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Like, Comment, Share 👍 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Turn on Post notifications 💡⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Komuniteti i Gjeneratës Z...
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
.
.
.
#bitlab #bitgang
#motivation #motivationalquotes
#albanian #albania 
#inspirim #azet 
#thenje #pozitivitet
#zinzin #dhuratadora 
#kuqezi #shqiperi 
#dhuratadora #dashuri
#tirana #prishtina
#korca #eraistrefi 
#shkodra #gjikotheflyboy
#luanavjollca #kosovo 
#dafinators #durres 
#thenjeteshpirtit 
#fakteinteresante_
#progressingbitbybit

Jo motivim kësaj rradhe, thjesht një kujtesë e shkurtër.. . . Unë jam ai çekiçi që godet në kokë sa herë që del nga rruga(shprehje e vjedhur kjo sorry zoti M. 🏻) . . Edhe një gjë hajde, ta çojmë 5K këtë se më zuri gjumi duke pritur.. kushedi sa veta janë duke pritur që ta zbulojnë komunitetin tonë🏻. . Na bëj #krenar ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Mos harro tja tregosh dikujt që ka nevojë shohi! Follow @bitlab.al ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Like, Comment, Share ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Turn on Post notifications ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Komuniteti i Gjeneratës Z... . . . #bitlab #bitgang #motivation #motivationalquotes #albanian #albania #inspirim #azet #thenje #pozitivitet #zinzin #dhuratadora #kuqezi #shqiperi #dhuratadora #dashuri #tirana #prishtina #korca #eraistrefi #shkodra #gjikotheflyboy #luanavjollca #kosovo #dafinators #durres #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #progressingbitbybit - 3 minutes ago

34 Likes
2 Comments
0
New collection by Merani 💫 Tag your favorite Albanian 🇦🇱

New collection by Merani Tag your favorite Albanian 🇦🇱 - 6 minutes ago

12 Likes
1 Comments
0
#Daci | ice eyes #lobby #hotel #chill #stuttgart #0711 #albanian #vacation #cyprus #ayianapa #design #room #interiordesign #interior #decor

#Daci | ice eyes #lobby #hotel #chill #stuttgart #0711 #albanian #vacation #cyprus #ayianapa #design #room #interiordesign #interior #decor - 7 minutes ago

20 Likes
2 Comments
0
🙏🙏☝
Tag Shokun/shoqen qe duhet me pa 
Shpërndaje Këtë/Share This 📲
Follow 👉 @gjerainteresante_ 👈per me shume

#a #albanian #alb #beskallaku #burimademi #capitalt #djal #dhuratadora #funny #fakte #followforfollowback #fakteinteresante_ #ferofera #gjerainteresante_ #movie #mathmemes #kida #kosova10 #gjiko #kosovarss #kuqezi #kosova #shqiptar #shqipe #shqiponja #shqiptare #shqip #ferizaj #gjakova #podujeva

Tag Shokun/shoqen qe duhet me pa Shpërndaje Këtë/Share This Follow @gjerainteresante_ per me shume #a #albanian #alb #beskallaku #burimademi #capitalt #djal #dhuratadora #funny #fakte #followforfollowback #fakteinteresante_ #ferofera #gjerainteresante_ #movie #mathmemes #kida #kosova10 #gjiko #kosovarss #kuqezi #kosova #shqiptar #shqipe #shqiponja #shqiptare #shqip #ferizaj #gjakova #podujeva - 8 minutes ago

18 Likes
3 Comments
0
😂😂Cila?
Follow👉 @hajgare_tpleqve .
.
.
.
.
. 
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, # mozzikfans #hajgare_tpleqve #o_ismut #llafe_tkatunit

Cila? Follow @hajgare_tpleqve . . . . . . #prishtina#kosova#podujeva#butrintimeri  , #gjikoteam#bern#switzerland  , #mairiunven  , #albanian#luanator  ,#bern#paris#albaniangirl  , #samantator#gjakova  , #prizren#shqiperia ,#dafinators  , #majkteam#ledrizlla  , #dasma#zinizin  , #butriors  , #albanian#mozzikfans ,#kidator#luanator , # mozzikfans #hajgare_tpleqve #o_ismut #llafe_tkatunit - 8 minutes ago

22 Likes
4 Comments
0
🙃
.
.
#love#couplegoals#photography#instagood#albanian#picoftheday#couple#happy#smile#food#myman#zemer#italy#pic#likeforlikes#follow#cute#sun#summer#sunset#lovehim#loveher#tedua#loveyou#couple#bae #happyday#everything#milan#loveislove#instalove

🙃 . . #love #couplegoals #photography #instagood #albanian #picoftheday #couple #happy #smile #food #myman #zemer #italy #pic #likeforlikes #follow #cute #sun #summer #sunset #lovehim #loveher #tedua #loveyou #couple #bae #happyday #everything #milan #loveislove #instalove - 9 minutes ago

56 Likes
14 Comments
0
I cant find you👀 #burjkhalifa #love #thisplace #thisview #ina #hamburg #dubai #albanian

I cant find you #burjkhalifa #love #thisplace #thisview #ina #hamburg #dubai #albanian - 10 minutes ago

574 Likes
1 Comments
0
Confindence is sexy... wear it daily. 💋 
#red #reddress #photography #photographer #photoshoot #albanian #albania🇦🇱 #missshqiperia2019 #misshqipria

Confindence is sexy... wear it daily. #red #reddress #photography #photographer #photoshoot #albanian #albania 🇦🇱 #missshqiperia2019 #misshqipria - 10 minutes ago

76 Likes
1 Comments
0
Tag those who you want to try this out with! :)

Tag those who you want to try this out with! :) - 12 minutes ago

13 Likes
2 Comments
0
Like nëse ke lujt najher😂😂😂
Follow✒@hajgare_bebudall
.
.
.
.
#prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans , #hajgare_bebudall , #taynator , #rinator

Like nëse ke lujt najher Follow@hajgare_bebudall . . . . #prishtina#kosova#podujeva#butrintimeri  , #gjikoteam#bern#switzerland  , #mairiunven  , #albanian#luanator  ,#bern#paris#albaniangirl  , #samantator#gjakova  , #prizren#shqiperia ,#dafinators  , #majkteam#ledrizlla  , #dasma#zinizin  , #butriors  , #albanian#mozzikfans ,#kidator#luanator#mozzikfans , #hajgare_bebudall , #taynator , #rinator - 13 minutes ago

73 Likes
1 Comments
0
Follow this user below for more 😝
———————————————————————— @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut ———————————————————————
————————————————————————
Tags: #memesshqip #memeshqip #shqip 
#albanian #albania #albanianmemes #albaniamemes #shqip #shqiperi #shqiptar #shqipe #prishtina #kosova #tirana #gjakova #podujeva #kosovo #kidator #xhensilator #dafinators #luanators

Follow this user below for more ———————————————————————— @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut @pendrekuiplakut ——————————————————————— ———————————————————————— Tags: #memesshqip #memeshqip #shqip #albanian #albania #albanianmemes #albaniamemes #shqip #shqiperi #shqiptar #shqipe #prishtina #kosova #tirana #gjakova #podujeva #kosovo #kidator #xhensilator #dafinators #luanators - 14 minutes ago

3 Likes
0 Comments
0
@dasma_shqiptare_etnike .
 #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah

@dasma_shqiptare_etnike . #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah - 14 minutes ago

35 Likes
0 Comments
0
Helena e Trojes, e bija e Zeusit, me Plis/Qeleshe.
.
#albanian #albania #shqiptar #shqipe #shqiperia #illyrian

Helena e Trojes, e bija e Zeusit, me Plis/Qeleshe. . #albanian #albania #shqiptar #shqipe #shqiperia #illyrian - 15 minutes ago

8 Likes
0 Comments
0
Pjesa 90 💔😍🥀
Tha Xhonatani dhe filloi te qeshte me shume. "E di dhe vete po mendoja te njejten gje. Tani mos qesh sepse je ne timon. " i thashe dhe nuk po qeshja. Xhonatani e pa se une nuk po qeshja dhe nuk foli. Me pa disa here por duke pare se sa e merzitur pse e nxehur mund te dukesha nuk foli. Arritem tek palestra dhe nuk po dilja nga makina. Jo se nuk mundesha por sepse mendja ime kishte fluturuar pas ne kohe. Po me kujtoheshin te gjitha kujtimet qe kam pasur me Diegon. Cdo loje qe benim kur ishim te vegjel. Cdo darke kur talleshim dhe pergjonim prinderit tane kur debatonin. Cdo te shtune ku kemi pas shikuar kuklla dhe filma. Me se shumti te frikshem dhe ai gjithmone me perqafonte qe te mos trembesha. Cdo zenke te vogel qe kishim por gjithmone pajtoheshim duke i blere njeri tjetrit bonbonet e preferuara. Jane kaq kujtime te lumtura qe u shkatrruan me vone. Nuk e dija se po qaja derisa ndjeva lotet te me bienin ne faqe. Xhonatani po me shikonte me nje fytyre te cuditur dhe te shqetesuar. Dola nga makina dhe eca per tek palestra por me veshtiresi. Sapo hapa deren pashe se i vetmi person ne palester ishte Roni...
#vazhdon 💎

Pjesa 90 🥀 Tha Xhonatani dhe filloi te qeshte me shume. "E di dhe vete po mendoja te njejten gje. Tani mos qesh sepse je ne timon. " i thashe dhe nuk po qeshja. Xhonatani e pa se une nuk po qeshja dhe nuk foli. Me pa disa here por duke pare se sa e merzitur pse e nxehur mund te dukesha nuk foli. Arritem tek palestra dhe nuk po dilja nga makina. Jo se nuk mundesha por sepse mendja ime kishte fluturuar pas ne kohe. Po me kujtoheshin te gjitha kujtimet qe kam pasur me Diegon. Cdo loje qe benim kur ishim te vegjel. Cdo darke kur talleshim dhe pergjonim prinderit tane kur debatonin. Cdo te shtune ku kemi pas shikuar kuklla dhe filma. Me se shumti te frikshem dhe ai gjithmone me perqafonte qe te mos trembesha. Cdo zenke te vogel qe kishim por gjithmone pajtoheshim duke i blere njeri tjetrit bonbonet e preferuara. Jane kaq kujtime te lumtura qe u shkatrruan me vone. Nuk e dija se po qaja derisa ndjeva lotet te me bienin ne faqe. Xhonatani po me shikonte me nje fytyre te cuditur dhe te shqetesuar. Dola nga makina dhe eca per tek palestra por me veshtiresi. Sapo hapa deren pashe se i vetmi person ne palester ishte Roni... #vazhdon - 16 minutes ago

72 Likes
4 Comments
0
@babybenzair ⚡️😎, @w201mafia 😈, #w211 #w201 #w201owner #dragrace #race #moto #car #gang #money #rich #music #suspension #stance #rims #wheels #wheelsforsale #dog #albanian #rock #flame #blue #babybenz #lights #nature #go #engine #engineering #home #fight #house

@babybenzair ️😎, @w201mafia 😈, #w211 #w201 #w201owner #dragrace #race #moto #car #gang #money #rich #music #suspension #stance #rims #wheels #wheelsforsale #dog #albanian #rock #flame #blue #babybenz #lights #nature #go #engine #engineering #home #fight #house - 18 minutes ago

141 Likes
0 Comments
0
Nobody.😳
.
#anatomyedit #anatomyedits #anatomy #edit #pictureedit #thekaratekid #aesthetic #like #edits #aestheticedits #music #youtuber #vietatomorire #millsie #italianmusic #italy #albanian #guitar #umano #desflopforfcs #nonabbiamoarmi #nonabbiamoarmiilconcerto #fanedit #italian #love #amore #gnuquartet #ermalmetaateatro #tourneiteatri #bhfyp

Nobody. . #anatomyedit #anatomyedits #anatomy #edit #pictureedit #thekaratekid #aesthetic #like #edits #aestheticedits #music #youtuber #vietatomorire #millsie #italianmusic #italy #albanian #guitar #umano #desflopforfcs #nonabbiamoarmi #nonabbiamoarmiilconcerto #fanedit #italian #love #amore #gnuquartet #ermalmetaateatro #tourneiteatri #bhfyp - 19 minutes ago

9 Likes
4 Comments
0
😁
#shqiperia #peje #prizren #vlora #tirana #kosovo #kosova #gjilan #prishtina #albaner #albania #shqipe #alb #shkoder #mitrovica #albanian #albanien #elbasan #korça #saranda #suharek #ferizaj #shkup #gjilan #gjakova #prishtinacity #podujeva #kuqezi #shqipe #albo

#shqiperia #peje #prizren #vlora #tirana #kosovo #kosova #gjilan #prishtina #albaner #albania #shqipe #alb #shkoder #mitrovica #albanian #albanien #elbasan #korça #saranda #suharek #ferizaj #shkup #gjilan #gjakova #prishtinacity #podujeva #kuqezi #shqipe #albo - 19 minutes ago

26 Likes
0 Comments
0
FOLLOW "@tripishqiptare 🇦🇱 •Like ❤️❤️🗯Tag Your Friend . @luanfeisalrassa .
.
.
.

#coverashqip #albaniangirl #albanian  #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #shqiptar #beautifulgirls #kosovo #peja #prishtina #ferizaj #preshev #gjilan #shkupi #tetova #sonnenbrille #taynator #kidator #luanator #zinizin #babastars #butrintimeri #balajrina #ferofera #dhurki #erikator  #girlswholikegirls

FOLLOW "@tripishqiptare 🇦🇱 •Like ️🗯Tag Your Friend . @luanfeisalrassa . . . . #coverashqip #albaniangirl #albanian   #shqipekuqezii 🇦🇱🇦🇱 #shqiptar #beautifulgirls #kosovo #peja #prishtina #ferizaj #preshev #gjilan #shkupi #tetova #sonnenbrille #taynator #kidator #luanator #zinizin #babastars #butrintimeri #balajrina #ferofera #dhurki #erikator   #girlswholikegirls - 20 minutes ago

12 Likes
0 Comments
0
Tag shokun kamarier qe i derdh gjithmon 😂😂😂😂
_
_
_
#albania #albanian #albaniafashion #albanians #albanianhigh #albaniassexiestwoman #albanianculture #albanianlove #albanianbaby #albanianmua #shqipe #shqiperiemadhe #shqipewemadeit #shqipekuqezii🇦🇱🇦🇱 #shqiperise #latteart #exspresocoffe #exspresoo #tirana #tirananightlife #tiranagirls #tiranaofficial #tiranaimeoutdoor #tiranawinter2018 #tiranaautumn2018 #tiranatattoo #tiranaartfest #tirana2017

Tag shokun kamarier qe i derdh gjithmon _ _ _ #albania #albanian #albaniafashion #albanians #albanianhigh #albaniassexiestwoman #albanianculture #albanianlove #albanianbaby #albanianmua #shqipe #shqiperiemadhe #shqipewemadeit #shqipekuqezii 🇦🇱🇦🇱 #shqiperise #latteart #exspresocoffe #exspresoo #tirana #tirananightlife #tiranagirls #tiranaofficial #tiranaimeoutdoor #tiranawinter2018 #tiranaautumn2018 #tiranatattoo #tiranaartfest #tirana2017 - 25 minutes ago

20 Likes
0 Comments
0
Njoftoi edhe ti miqt tuaj me Fabrikën e 
bashkatdhetarit tonë.

Favoriti ynë në Bonn - Gjermani
Ajeti Keksfabrikation 
https://www.facebook.com/keksfabrikation/
https://keksfabrikation.de/web/

Biznese Shqiptare, 
Fluturime të Lira, Avokat, Mjek, 
Restorante, Punësim e shumë mundësi tjera!
Shkarko Aplikacionin www.albnet.info

#Bonn #Germany 
#Botë #Albanian 
#AlbanianNetwork #App
#Flyalbnet 
#Biznese 
#Punësim #Fluturime 
#Fluturimetëlira

Njoftoi edhe ti miqt tuaj me Fabrikën e bashkatdhetarit tonë. Favoriti ynë në Bonn - Gjermani Ajeti Keksfabrikation https://www.facebook.com/keksfabrikation/ https://keksfabrikation.de/web/ Biznese Shqiptare, Fluturime të Lira, Avokat, Mjek, Restorante, Punësim e shumë mundësi tjera! Shkarko Aplikacionin www.albnet.info #Bonn #Germany #Botë #Albanian #AlbanianNetwork #App #Flyalbnet #Biznese #Punësim #Fluturime #Fluturimetëlira - 27 minutes ago

35 Likes
0 Comments
0
😂😂😍
☟
☟
☟
☟
☟
☟
☟
☟
☟
#prishtina #ghetogeasy #noizy #gjakova #presheva #shkupi #tetova #kida #kidator #butrintimeri #fero #getinjofan #mozzikfans #ledrizlla #ledrivula #gjilan #tirana #kosovo #albania #albanian

☟ ☟ ☟ ☟ ☟ ☟ ☟ ☟ ☟ #prishtina #ghetogeasy #noizy #gjakova #presheva #shkupi #tetova #kida #kidator #butrintimeri #fero #getinjofan #mozzikfans #ledrizlla #ledrivula #gjilan #tirana #kosovo #albania #albanian - 28 minutes ago

46 Likes
0 Comments
0
Pjesa 89 💔😍🥀
"Tha ai dhe u afrua me afer meje. U ngrita ne kembe por per dreq me dhimbti aq shume saqe u ula serish ne vend. Diego me pa me sy te shqetesuar dhe erdhi drejt meje por i vendosa doren perpara qe te ndalonte. Sapo ngrita koken qe ti thoja dicka perpara meje kishte ndaluat makina e Xhonatanit. Ai erdhi drejt meje pasi perplasi deren e makines fort. Kur pa Diegon i hodhi nje shikim te cuditshem. "Me ne fund. Ku dreqin ishe?" I thashe Xhos. "Me fal ndalova diku prandaj. Eja te te ndihmoj perderisa nuk po ngrihesh dot vete." Me tha dhe me ndihmoi te ngrihesha. Pasi hyra brenda ne makine Diego foli. "Nuk mendoja se kishe perfunduar deri ketu." Tha ai duke iu dridhur zeri. "Per cdreqin e ke fjalen." Ne fakt nuk e kuptova se per cfare dreqin po fliste. "Qe tani ke nje te dashur dy here me te madh se vetja." Te them te drejten me vinte te qeshja me te madhe. Xhonatani kafshoi buzen qe te mos te qeshte dhe une thjesht i thash.. "Ti nuk din asgje per mua. Kam ndryshuar qe nga vdekja e babait to ...tim. Me vjen keq por duhet te iki. Xho ikim tani." Dhe Xhonatani beri sic i thashe. Pasi u larguam nga Diego, Xhonatani ia plasi te qeshures. "Nuk mund ta besoj se si e mbajta ate te qeshur per kaq shume kohe. Vec ta shikoje fytyren e tij..
#vazhdon 💎

Pjesa 89 🥀 "Tha ai dhe u afrua me afer meje. U ngrita ne kembe por per dreq me dhimbti aq shume saqe u ula serish ne vend. Diego me pa me sy te shqetesuar dhe erdhi drejt meje por i vendosa doren perpara qe te ndalonte. Sapo ngrita koken qe ti thoja dicka perpara meje kishte ndaluat makina e Xhonatanit. Ai erdhi drejt meje pasi perplasi deren e makines fort. Kur pa Diegon i hodhi nje shikim te cuditshem. "Me ne fund. Ku dreqin ishe?" I thashe Xhos. "Me fal ndalova diku prandaj. Eja te te ndihmoj perderisa nuk po ngrihesh dot vete." Me tha dhe me ndihmoi te ngrihesha. Pasi hyra brenda ne makine Diego foli. "Nuk mendoja se kishe perfunduar deri ketu." Tha ai duke iu dridhur zeri. "Per cdreqin e ke fjalen." Ne fakt nuk e kuptova se per cfare dreqin po fliste. "Qe tani ke nje te dashur dy here me te madh se vetja." Te them te drejten me vinte te qeshja me te madhe. Xhonatani kafshoi buzen qe te mos te qeshte dhe une thjesht i thash.. "Ti nuk din asgje per mua. Kam ndryshuar qe nga vdekja e babait to ...tim. Me vjen keq por duhet te iki. Xho ikim tani." Dhe Xhonatani beri sic i thashe. Pasi u larguam nga Diego, Xhonatani ia plasi te qeshures. "Nuk mund ta besoj se si e mbajta ate te qeshur per kaq shume kohe. Vec ta shikoje fytyren e tij.. #vazhdon - 29 minutes ago

129 Likes
5 Comments
0
Ammetto che sono un uomo di mare ma questa bellezza naturale sotto le montagne nel nord del ALBANIA mi piace proprio. 🇦🇱 #albania, #albanian, #turismoalbania, #montagna, #bellezze, #naturalhairstylist, #natura, #ariapulita🍃, #viaggiare, #inviaggio, #visitarepostinuovi.

Ammetto che sono un uomo di mare ma questa bellezza naturale sotto le montagne nel nord del ALBANIA mi piace proprio. 🇦🇱 #albania , #albanian , #turismoalbania , #montagna , #bellezze , #naturalhairstylist , #natura , #ariapulita , #viaggiare , #inviaggio , #visitarepostinuovi . - 31 minutes ago

5 Likes
5 Comments
0
☀️ #sunny #sunnyday #zuheiß #summer #lovethisday #langenthal #zürich #miamibeach #picoftheday #tbt #instagram #photography #gjilan #ferizaj #albanian #shqiptar #kosova

#sunny #sunnyday #zuheiß #summer #lovethisday #langenthal #zürich #miamibeach #picoftheday #tbt #instagram #photography #gjilan #ferizaj #albanian #shqiptar #kosova - 32 minutes ago

94 Likes
2 Comments
0
Mos i'a tergo planet e tua njerëzve. Tregoju atyre rezultatet e tua 💯❤
-
Follow us today 👉 @plan2success
-
#english translate ❤
-
Don't tell people your plans. Show them your results.
-
Photo 📷: belong to their respective owners ( DM for credit or removal )
-
#successmore #successfulwomen #successdiaries #successmindset #successtips #successquote #motivationdaily #motivationiskey #inspirationalwords #inspirationquote #inspirationdaily #workharder #quotesforlife #womeninbiz #lovequotesandsayings #quotesdaily #quotespage #businesswoman #love #albanian #kosovo #shqiperia #tirana #prishtina #mindsetiseverything #mindsetquotes #businessquotes

Mos i'a tergo planet e tua njerëzve. Tregoju atyre rezultatet e tua - Follow us today @plan2success - #english translate - Don't tell people your plans. Show them your results. - Photo : belong to their respective owners ( DM for credit or removal ) - #successmore #successfulwomen #successdiaries #successmindset #successtips #successquote #motivationdaily #motivationiskey #inspirationalwords #inspirationquote #inspirationdaily #workharder #quotesforlife #womeninbiz #lovequotesandsayings #quotesdaily #quotespage #businesswoman #love #albanian #kosovo #shqiperia #tirana #prishtina #mindsetiseverything #mindsetquotes #businessquotes - 33 minutes ago

873 Likes
2 Comments
0
29.06.19 @arkivashqip
...
#pharao #champion #official #video #arkivashqip #youtube #albanian #music #2019
...
@joezee_prod 
@dongima.studio 
@donrokk

29.06.19 @arkivashqip ... #pharao #champion #official #video #arkivashqip #youtube #albanian #music #2019 ... @joezee_prod @dongima.studio @donrokk - 34 minutes ago

13 Likes
0 Comments
0
My favvvvvv shirt! Take me to Kosovo in pink or black only 1 small left but still available in other sizes 💕💃🏻 Cukletta.com #albanian #albaniangirl #albanianblogger #shqiponja #kuqezi #albanianbeauty #albanianstyle #shqipe #illyrian #shqiptar #kosovare #qika #kosova #zemër #bukur #zemer #loqk #albaniantattoo #albania #kosovo

My favvvvvv shirt! Take me to Kosovo in pink or black only 1 small left but still available in other sizes 🏻 Cukletta.com #albanian #albaniangirl #albanianblogger #shqiponja #kuqezi #albanianbeauty #albanianstyle #shqipe #illyrian #shqiptar #kosovare #qika #kosova #zemër #bukur #zemer #loqk #albaniantattoo #albania #kosovo - 34 minutes ago

34 Likes
0 Comments
0
@agnesakllokoqi ❤️
'
'
'
'
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

@agnesakllokoqi ️ ' ' ' ' #nuseshqiptare #weddingdress #fustan #albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura - 34 minutes ago

135 Likes
0 Comments
0
📌 Fustan
#justynastore #dress #tirana #albanian #hm #albania #white #summer #orange

Fustan #justynastore #dress #tirana #albanian #hm #albania #white #summer #orange - 38 minutes ago

9 Likes
0 Comments
0
💯💯💯💯
.
. 🇹🇷🇲🇰🇦🇱🇧🇬🇧🇦
.
.
@gocmenkalbi

#albanian #shqiptar #albaniansbelike #albanianstruggle #albanianproblems #shqip #kosov #kosovo #kosova #Albanien #sarcasm #fun #valle #dasm #dasma  #qikateshpis #dancing #shqipe #wedding #qika #albanais #albo #katunar #albaniansbelike

. . 🇹🇷🇲🇰🇦🇱🇧🇦 . . @gocmenkalbi #albanian #shqiptar #albaniansbelike #albanianstruggle #albanianproblems #shqip #kosov #kosovo #kosova #Albanien #sarcasm #fun #valle #dasm #dasma   #qikateshpis #dancing #shqipe #wedding #qika #albanais #albo #katunar #albaniansbelike - 40 minutes ago

70 Likes
6 Comments
0
This view - medicine for the soul.. #traumhaft #strand #nofilterneeded #potd #ootd #spain #playadepalma #mallorca #sonnenuntergang #love #missing #vacation #albaniangirl #albanian

This view - medicine for the soul.. #traumhaft #strand #nofilterneeded #potd #ootd #spain #playadepalma #mallorca #sonnenuntergang #love #missing #vacation #albaniangirl #albanian - 40 minutes ago

24 Likes
1 Comments
0
Faema 2 Grupsh revizionuar totalisht nga stafi i @servis_ekspres_caffe 😜😜😜
.
.
.
#coffeerepair #tiranealbania #coffeemachinerepairs #coffeemachinerepair #cofemachine #coffe #coffeebar #faema #servise #service #tirane #albanian

Faema 2 Grupsh revizionuar totalisht nga stafi i @servis_ekspres_caffe . . . #coffeerepair #tiranealbania #coffeemachinerepairs #coffeemachinerepair #cofemachine #coffe #coffeebar #faema #servise #service #tirane #albanian - 42 minutes ago

8 Likes
0 Comments
0
Blurred Vision !!!
Gjurme pa Shenje Film 🎥 
#movie #movies #moviescenes #film #filmmaker #filmphotography #filmmaking #filmcamera #photography #photo #photographer #photooftheday #black #white #blackandwhite #gun #guns #pistol #rings #ring #albania #albanian #kosovo #europe #turkey #india #usa #russia #2019

Blurred Vision !!! Gjurme pa Shenje Film #movie #movies #moviescenes #film #filmmaker #filmphotography #filmmaking #filmcamera #photography #photo #photographer #photooftheday #black #white #blackandwhite #gun #guns #pistol #rings #ring #albania #albanian #kosovo #europe #turkey #india #usa #russia #2019 - 44 minutes ago

39 Likes
1 Comments
0
The new fairytale collection @sallon_apparel @ketlinpjalmi @vitophotographyal 
#apparel#sallonapparel#dress#blackdress#houtecouturedress#elegantdress#classydress#annaparischic#gorgeousdress#follow#fustanemeqera#matura#dasma#evente#luxurydresses#shkoder#albanian#fashion#reddress#glitterdress#promdress#beautifuldress

The new fairytale collection @sallon_apparel @ketlinpjalmi @vitophotographyal #apparel #sallonapparel #dress #blackdress #houtecouturedress #elegantdress #classydress #annaparischic #gorgeousdress #follow #fustanemeqera #matura #dasma #evente #luxurydresses #shkoder #albanian #fashion #reddress #glitterdress #promdress #beautifuldress - 47 minutes ago

224 Likes
1 Comments
0
😍😍😻😻 #dashuri #dashuria #qift #qiftetshqiptar #albaniancouple #albaniangirl #albanian #kosova #prishtina #tirana #prizren #peja #gjakova #gjilan #ferizaj #shkupi #tetova #gostivari #kumanova

#dashuri #dashuria #qift #qiftetshqiptar #albaniancouple #albaniangirl #albanian #kosova #prishtina #tirana #prizren #peja #gjakova #gjilan #ferizaj #shkupi #tetova #gostivari #kumanova - 54 minutes ago

32 Likes
0 Comments
0
Nëse po mendoni të blini disa qërpikë fallco atëherë nuk duhet të humbisni modelet e krijuara nga @reganabeauty . Koleksioni vjen ne dy versione, Bride dhe Crystal, janë prej mëndafshi dhe mund të përdoren disa herë. Për ato që nuk e njohin @reganabeauty është një beauty blogger që prezanton gjithmonë make up të ndryshme në kanalin e saj. Duke qënë në ketë fushë, ajo mendoi të sjell edhe për vajzat e tjera një produkt të rendësishëm për perfundimin e grimit. 
Qerpikët i gjeni te @reganabeauty_shop . .
. ——//—-//—-//————//
#albanianwedding #shqiptare #albaniansupermodel #albaniagirl  #albaniangirls #wedding #tirana #prishtina #shqip #durresi #revistakozmetike #albanian #nuseshqiptare #fustana #bukuri 
#albanianbeauty #dasmashqiptare #nuse #qerpike #qerpikeextension #matura2019

Nëse po mendoni të blini disa qërpikë fallco atëherë nuk duhet të humbisni modelet e krijuara nga @reganabeauty . Koleksioni vjen ne dy versione, Bride dhe Crystal, janë prej mëndafshi dhe mund të përdoren disa herë. Për ato që nuk e njohin @reganabeauty është një beauty blogger që prezanton gjithmonë make up të ndryshme në kanalin e saj. Duke qënë në ketë fushë, ajo mendoi të sjell edhe për vajzat e tjera një produkt të rendësishëm për perfundimin e grimit. Qerpikët i gjeni te @reganabeauty_shop . . . ——//—-//—-//————// #albanianwedding #shqiptare #albaniansupermodel #albaniagirl   #albaniangirls #wedding #tirana #prishtina #shqip #durresi #revistakozmetike #albanian #nuseshqiptare #fustana #bukuri #albanianbeauty #dasmashqiptare #nuse #qerpike #qerpikeextension #matura2019 - 56 minutes ago

27 Likes
2 Comments
0
Enjoy the sunny day!💦☀️ #basel #summer #albanian

Enjoy the sunny day!#basel #summer #albanian - 56 minutes ago

42 Likes
0 Comments
0
second home 🌆🇦🇱 #hamburgcity #hamburg #me #albanian #illyrianglamour #ejonaevent #boy #hannover #bielefeld #like #likeforlike #igers #potd #selfie #fashion #naava #shqiptar #duplexclub #prishtina #tirana #love #fit #gym

second home 🇦🇱 #hamburgcity #hamburg #me #albanian #illyrianglamour #ejonaevent #boy #hannover #bielefeld #like #likeforlike #igers #potd #selfie #fashion #naava #shqiptar #duplexclub #prishtina #tirana #love #fit #gym - 57 minutes ago

15 Likes
0 Comments
0
⌚️Ora & Byzlyku ⌚️
📣 Çmimi : 18€ !
⭐️Cilësi e lartë,Material çelik që nuk fshihet,Multifunksionale.! Porosit në #instadirect #Viber#Whatsaap +38349553677 !
Transporti në Kosovë-Shqipëri-Maqedoni !
Pagesa pas pranimit te produktit !

#pranvera #vera #2019 #cool #kosova #albania #maqedonia #onlineshopping #shkup #tirana #prishtina #shoponline
#qesh_pak #muzik #kafenejajoneofficial_ #albanian #albaniangirl

️Ora & Byzlyku Çmimi : 18€ ! ️Cilësi e lartë,Material çelik që nuk fshihet,Multifunksionale.! Porosit në #instadirect #Viber #Whatsaap +38349553677 ! Transporti në Kosovë-Shqipëri-Maqedoni ! Pagesa pas pranimit te produktit ! #pranvera #vera #2019 #cool #kosova #albania #maqedonia #onlineshopping #shkup #tirana #prishtina #shoponline #qesh_pak #muzik #kafenejajoneofficial_ #albanian #albaniangirl - 58 minutes ago

13 Likes
0 Comments
0
Qysh ju pelqen ky stili i @gjikotheflyboy 🤙🇽🇰

Qysh ju pelqen ky stili i @gjikotheflyboy 🤙🇽🇰 - 58 minutes ago

412 Likes
4 Comments
0
Unë dua të jem me ty🖤🖤🖤 .
.
.
.
.
.
.
.
.

#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula

Unë dua të jem me ty🖤🖤🖤 . . . . . . . . . #albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula - 1 hour ago

77 Likes
0 Comments
0
🇦🇱❤💪🇦🇱❤
.
.
#dibranet_në_itali #DibranTilliDie #shqipewemadeit #shqiperiaebashkuar #illyrian #shqiptar #shqipe
#shqiptar #albanian #albania #kosova #illyria #dardanet  #shqiperia #shqiptar #dibranet #peshkopia  #peshkopiaime #hajredinpasha #dibran #krenar #maletedibres #diber #albania #shqiperi #dibraime #dbr4life #mydibra #driniizi #myalbania #ilovedibra #skenderbeu
#miremengjesi 🇦🇱🇦🇱

🇦🇱🇦🇱 . . #dibranet_në_itali #DibranTilliDie #shqipewemadeit #shqiperiaebashkuar #illyrian #shqiptar #shqipe #shqiptar #albanian #albania #kosova #illyria #dardanet   #shqiperia #shqiptar #dibranet #peshkopia   #peshkopiaime #hajredinpasha #dibran #krenar #maletedibres #diber #albania #shqiperi #dibraime #dbr4life #mydibra #driniizi #myalbania #ilovedibra #skenderbeu #miremengjesi 🇦🇱🇦🇱 - 1 hour ago

110 Likes
2 Comments
0
Pjesë nga episodi i të nesërm (part 1) (follow @vrasje_te_vogla_al për më shumë!🎥
#vrasjetevogla #tvklan #serialeshqip #serialeturke #ufaktefekcinayetlerkiyafet #vrasjetevogla #turkey #filma #films #ayyapim #serialeshqipetare #rtvklan #klanhd #episodi #episode #albania #albanian #kosova #maqedonia #klanplus #serialepremiere #serialeturkey #films #story #romantic #filma .

Pjesë nga episodi i të nesërm (part 1) (follow @vrasje_te_vogla_al për më shumë! #vrasjetevogla #tvklan #serialeshqip #serialeturke #ufaktefekcinayetlerkiyafet #vrasjetevogla #turkey #filma #films #ayyapim #serialeshqipetare #rtvklan #klanhd #episodi #episode #albania #albanian #kosova #maqedonia #klanplus #serialepremiere #serialeturkey #films #story #romantic #filma . - 1 hour ago

59 Likes
1 Comments
0
🧡🧡
@anxhelo.koci #anxhelo #albania #likeforlike #followforfollow #support #albaniannews #albanian #anxhelotor #anxhelokoci #shqiperi #florbana #anxhelo #loveyou #bb4life #soon #tiamo #supportme #stresitor #summer #style #blogger #stresi #styleblogger #edit #edits #like #stylev#summer #albania #albaniannews #blogger

🧡🧡 @anxhelo.koci #anxhelo #albania #likeforlike #followforfollow #support #albaniannews #albanian #anxhelotor #anxhelokoci #shqiperi #florbana #anxhelo #loveyou #bb4life #soon #tiamo #supportme #stresitor #summer #style #blogger #stresi #styleblogger #edit #edits #like #stylev #summer #albania #albaniannews #blogger - 1 hour ago

7 Likes
0 Comments
0
😍🥺
@anxhelo.koci #anxhelo #albania #likeforlike #followforfollow #support #albaniannews #albanian #anxhelotor #anxhelokoci #shqiperi #florbana #anxhelo #loveyou #bb4life #soon #tiamo #supportme #stresitor #summer #style #blogger #stresi #styleblogger #edit #edits #like #stylev#summer #albania #albaniannews #blogger

🥺 @anxhelo.koci #anxhelo #albania #likeforlike #followforfollow #support #albaniannews #albanian #anxhelotor #anxhelokoci #shqiperi #florbana #anxhelo #loveyou #bb4life #soon #tiamo #supportme #stresitor #summer #style #blogger #stresi #styleblogger #edit #edits #like #stylev #summer #albania #albaniannews #blogger - 1 hour ago

12 Likes
0 Comments
0
Malgré les blessures tu l’as fait ! #valonteam #autosedat #dominospizzasaintgilles #ffh3 #fight #fightnight #boosterfightgear #poweredbybooster #k1 #thai #thaiboxing #kickboxing #muaythai #martialarts #ring #davincifighting #emergencexl #hardwork #workout #greek #tunisian #albanian #brothers #friends

Malgré les blessures tu l’as fait ! #valonteam #autosedat #dominospizzasaintgilles #ffh3 #fight #fightnight #boosterfightgear #poweredbybooster #k1 #thai #thaiboxing #kickboxing #muaythai #martialarts #ring #davincifighting #emergencexl #hardwork #workout #greek #tunisian #albanian #brothers #friends - 1 hour ago

44 Likes
2 Comments
0
Painwords.al ™️
[song : Buta freestyle]
#unikkatil👑 #prishtina #tirana #shkupi #thenjetba#cover #albanian #shqiptar #kuqezi #albaniangirl #kosovo #tirana #shqiperia #tranacity #durres #shqiperia #durresi #vlora #ksamil #peje #pristina #prizren #gjakova #shqiptar #lezhe #fier #shengjin #gilan #ulqin #albanians #albanianboy #kosova #prishtina #musically

Painwords.al ️ [song : Buta freestyle] #unikkatil #prishtina #tirana #shkupi #thenjetba #cover #albanian #shqiptar #kuqezi #albaniangirl #kosovo #tirana #shqiperia #tranacity #durres #shqiperia #durresi #vlora #ksamil #peje #pristina #prizren #gjakova #shqiptar #lezhe #fier #shengjin #gilan #ulqin #albanians #albanianboy #kosova #prishtina #musically - 1 hour ago

129 Likes
0 Comments
0
•Te godasin😏
•
• Follow @ramiz_karaeski.daja
•
•
#albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa

•Te godasin • • Follow @ramiz_karaeski.daja • • #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa - 1 hour ago

1,049 Likes
2 Comments
0
Pas shume javesh lodhje nga qefi, na duhet pak shlodhje per qef...
Shihemi te shtunen
.
.
.
#irishpub #pub #beer #irish #food #drinks #bar #friends #instafood #dublin #drink #music #party #irishbar #bhfyp #karaokenight #singing #nightlife #song #instagood #happy #albania #tirana #albanian #Cmendupak
Media team : @m.b.n_pictures

Pas shume javesh lodhje nga qefi, na duhet pak shlodhje per qef... Shihemi te shtunen . . . #irishpub #pub #beer #irish #food #drinks #bar #friends #instafood #dublin #drink #music #party #irishbar #bhfyp #karaokenight #singing #nightlife #song #instagood #happy #albania #tirana #albanian #Cmendupak Media team : @m.b.n_pictures - 1 hour ago

13 Likes
0 Comments
0
Help Mon Jin Lau's Shanghai Wednesdays in celebrating Independence Day this year, and join us on Wednesday, July 3rd at Mon Jin Lau for "BANG BANG!" A night of amazing food, cocktails and entertainment at the only spot to be in Metro Detroit for the past 13 years! Music by resident DJ Vin Amori and special guest DJ's Litio and DJ Luciano.

Kitchen open late. Call 248-689-2332 for Reservations, or Text 248-949-6699. Reservations will book up quickly, so contact us ASAP.

Escape and Enjoy. Come for the food, stay for the fun! #partywithluciano #wednesday #albanian #american #asian #latin #europe #food #dance #drink #socialize #midweek #metrodetroit #dj #djlife #djforlife #international #music #hiphop #top40 #europe

Help Mon Jin Lau's Shanghai Wednesdays in celebrating Independence Day this year, and join us on Wednesday, July 3rd at Mon Jin Lau for "BANG BANG!" A night of amazing food, cocktails and entertainment at the only spot to be in Metro Detroit for the past 13 years! Music by resident DJ Vin Amori and special guest DJ's Litio and DJ Luciano. Kitchen open late. Call 248-689-2332 for Reservations, or Text 248-949-6699. Reservations will book up quickly, so contact us ASAP. Escape and Enjoy. Come for the food, stay for the fun! #partywithluciano #wednesday #albanian #american #asian #latin #europe #food #dance #drink #socialize #midweek #metrodetroit #dj #djlife #djforlife #international #music #hiphop #top40 #europe - 1 hour ago

4 Likes
1 Comments
0
REDROOM - Jo thjeshte nje event me drita te kuqe...
Dj : @lumhaze - Funky disco 80-90 / trap music
Shihemi te enjten
.
.
.
#irishpub #pub #beer #irish #food #drinks #bar #friends #instafood #dublin #drink #music #party #irishbar #bhfyp #karaokenight #singing #nightlife #song #instagood #happy #albania #tirana #albanian #Cmendupak
Media team : @m.b.n_pictures

REDROOM - Jo thjeshte nje event me drita te kuqe... Dj : @lumhaze - Funky disco 80-90 / trap music Shihemi te enjten . . . #irishpub #pub #beer #irish #food #drinks #bar #friends #instafood #dublin #drink #music #party #irishbar #bhfyp #karaokenight #singing #nightlife #song #instagood #happy #albania #tirana #albanian #Cmendupak Media team : @m.b.n_pictures - 1 hour ago

13 Likes
0 Comments
0
@dasma_shqiptare_etnike .
 #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah

@dasma_shqiptare_etnike . #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah - 3 hours ago

79 Likes
0 Comments
0
Kjo është ajo që dua të them me "përgjithmonë"💜💜💜💜💜 .
.
.
.
.
.
. .
.
.#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula

Kjo është ajo që dua të them me "përgjithmonë" . . . . . . . . . .#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula - 5 hours ago

129 Likes
0 Comments
0
☄️☄️🎉🎉🎉👌🏻👌🏻👌🏻🙈🙈🙈.
@dasma_shqiptare_etnike .
 #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah

☄️☄️🏻🏻🏻. @dasma_shqiptare_etnike . #beautiful #bukuri #shqipe #wedding #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #dreamwedding #dasmashqiptareetnike #bridestory #bukuri #shqipe #dimija #albanianwedding #prizren #gergouswedding #followersforfollowers #dasmamadheshtore #gettingmarried #followers #albaniansbelike #albanianproblems #dasma #qika #kosova #followers #valle #prishtina #mashallah - 9 hours ago

369 Likes
2 Comments
0
I'm on a new level ⠀ ⠀ ⠀
#germany #instaphoto #greenaesthetic #nature #natur #trees #aesthetic #boy #boys #fun #summer #sun #malefashion #hot #warm #brownhair #albanian #greeneyes #mood #vscoedit #holiday #fun #friends #vacation #köln #berlin #goodweather #goodvibes #worms #park #sommer

I'm on a new level ⠀ ⠀ ⠀ #germany #instaphoto #greenaesthetic #nature #natur #trees #aesthetic #boy #boys #fun #summer #sun #malefashion #hot #warm #brownhair #albanian #greeneyes #mood #vscoedit #holiday #fun #friends #vacation #köln #berlin #goodweather #goodvibes #worms #park #sommer - 1 day ago

182 Likes
28 Comments
0
Unë me të vërtetë të dua edhe është shkaku i dhimbjes🖤💜
.
.
.
.
.
.
.
.

#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula

Unë me të vërtetë të dua edhe është shkaku i dhimbjes🖤 . . . . . . . . #albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #black #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #shqiperi #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #shqiptare #shqiptar #ledrivula - 1 day ago

166 Likes
0 Comments
0
SUPER SOLD again! 🎉🎉🎉
Finalizuam me sukses nje tjeter Super Shitje ketu ne Century 21 CPM Smart! 
Sapo u konkludua shitja e ambientit komercial ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Nje bashkepunim i suksesshem brenda zyrave CPM, me kolegun Erti Memoçi 😁

Nese keni nje prone per shitje/qera, apo nese jeni ne kerkim per te blere/marre me qira,

kontakto tani:
C 0694870221

#century21albania #century21cpm #Century21 #century21cpmsmart #C21 #C21CPM #investinalbania #RealEstate #selling #apartment #sold #selling #agency #realestateagent #Tiran #Albania #Albanian #malemodel #mensfashion #dapper #dapperman #photography #menwithclass #gentlemen #class #luanaliu #luxury #beardman #men #handsome #blondguy

SUPER SOLD again! Finalizuam me sukses nje tjeter Super Shitje ketu ne Century 21 CPM Smart! Sapo u konkludua shitja e ambientit komercial ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Nje bashkepunim i suksesshem brenda zyrave CPM, me kolegun Erti Memoçi Nese keni nje prone per shitje/qera, apo nese jeni ne kerkim per te blere/marre me qira, kontakto tani: C 0694870221 #century21albania #century21cpm #Century21 #century21cpmsmart #C21 #C21CPM #investinalbania #RealEstate #selling #apartment #sold #selling #agency #realestateagent #Tiran #Albania #Albanian #malemodel #mensfashion #dapper #dapperman #photography #menwithclass #gentlemen #class #luanaliu #luxury #beardman #men #handsome #blondguy - 1 day ago

111 Likes
10 Comments
0
glowing & bronzed makeup 🍫✨
products used:
@maccosmetics
・strobe cream 
@nyxcosmetics
・can't stop won't stop foundation
@lorealmakeup
・ infaillible more than concealer
@thebalm
・sexy mama translucent powder
@toofaced
・chocolate gold bronzer
・sugar peach palette 
@chanelofficial
・highlighting powder 
@sephora
・gel lipliner
・cream lip stain 
@fentybeauty
・gloss bomb
@realtechniques @zoevacosmetics
・sponge and brushes
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#toofaced #instamakeup #contouring #eyebrows #lashes #makeup #mua #munich #hamburg #berlin #makeuptutorial #glowymakeup #glowy #highlighter #positivevibes #albanian #softmakeup #sephora #fentybeauty #bronzer #bronzed #bronzemakeup #makeupartistworldwide #makeupmafia #beautytutorial #beautyhacks #makeuplook

glowing & bronzed makeup products used: @maccosmetics ・strobe cream @nyxcosmetics ・can't stop won't stop foundation @lorealmakeup ・ infaillible more than concealer @thebalm ・sexy mama translucent powder @toofaced ・chocolate gold bronzer ・sugar peach palette @chanelofficial ・highlighting powder @sephora ・gel lipliner ・cream lip stain @fentybeauty ・gloss bomb @realtechniques @zoevacosmetics ・sponge and brushes . . . . . . . . . . . . #toofaced #instamakeup #contouring #eyebrows #lashes #makeup #mua #munich #hamburg #berlin #makeuptutorial #glowymakeup #glowy #highlighter #positivevibes #albanian #softmakeup #sephora #fentybeauty #bronzer #bronzed #bronzemakeup #makeupartistworldwide #makeupmafia #beautytutorial #beautyhacks #makeuplook - 3 days ago

266 Likes
26 Comments
0
Load more posts
2018 - © Deskgram. All rights reserved.