agro_che

АГРАРНА ПАРТІЯ ЧЕРКАСИ

ВІДРОДИМО УКРАЇНУ РАЗОМ
Відродження України
Сильна громада
Здорове суспільство
Повага до українця
ch_shtab.apu@ukr.net

Члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України взяли участь у забізі Гран-прі Нова Пошта Напівмарафон 2019.
Дистанція 5 км успішно подолана !!!
Аграрна партія за здоровий і активний спосіб життя! 
#напівмарафон #АграрнаПартія #Черкаси #спорт

Члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України взяли участь у забізі Гран-прі Нова Пошта Напівмарафон 2019. Дистанція 5 км успішно подолана !!! Аграрна партія за здоровий і активний спосіб життя! #напівмарафон #АграрнаПартія #Черкаси #спорт - 2 days ago

24 Likes
0 Comments
0
Саме зараз члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України беруть участь у благодійному напівмарафоні New Run від Нової Пошти.
Дистанція 5 км.
Побажаємо успіху нашим учасникам !!! #благодійний_забіг #АграрнаПартія #Черкаси #спорт

Саме зараз члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України беруть участь у благодійному напівмарафоні New Run від Нової Пошти. Дистанція 5 км. Побажаємо успіху нашим учасникам !!! #благодійний_забіг #АграрнаПартія #Черкаси #спорт - 2 days ago

30 Likes
0 Comments
0
Сьогодні Україна святкує День Європи. 🇺🇦🇪🇺 Наша держава – єдина в Східній Європі, де свято відзначається на офіційному рівні, адже українці є невід’ємною частиною європейської нації. Цього року до участі в урочистих долучилися 20 посольств країн-членів ЄС.🤓👍 Цьогоріч у Києві День Європи присвячений 1000-літтю з початку правління Великого князя Київської Русі Ярослава Мудрого👑, який зробив неоціненний вклад у консолідацію країн Європи.🤝 Саме Європа завдячує багатьом своїм перемогам славним синам і дочкам України. Дочки київського князя Ярослава Мудрого – Єлизавета, Анна та Анастасія – прославилися у Європі як мудрі та талановиті правительки, які принесли із собою у Францію, Угорщину та Норвегію передові наукові знання🎓👓🗝 Це свято🌞 у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається в серці кожного українця💙💛 Попри військову агресію Російської Федерації у Криму і на Сході України та політичні перешкоди, Україна крок за кроком наближається до повноправної інтеграції у Європейський Союз.

Зазначимо, цього року День Європи в Україні – це також і пам’ять про ✍️😰сумні сторінки історії континенту, адже 18 травня – річниця депортації кримських татар⛰ Саме цього дня у 1944 році почалося виселення кримських татар з Криму до Середньої Азії та Уралу. Це один з найбільших злочинів радянського режиму.
#АПУ #Аграрна_партія #Cherkasy #che

Сьогодні Україна святкує День Європи. 🇺🇦🇪🇺 Наша держава – єдина в Східній Європі, де свято відзначається на офіційному рівні, адже українці є невід’ємною частиною європейської нації. Цього року до участі в урочистих долучилися 20 посольств країн-членів ЄС.🤓 Цьогоріч у Києві День Європи присвячений 1000-літтю з початку правління Великого князя Київської Русі Ярослава Мудрого, який зробив неоціненний вклад у консолідацію країн Європи.🤝 Саме Європа завдячує багатьом своїм перемогам славним синам і дочкам України. Дочки київського князя Ярослава Мудрого – Єлизавета, Анна та Анастасія – прославилися у Європі як мудрі та талановиті правительки, які принесли із собою у Францію, Угорщину та Норвегію передові наукові знання🗝 Це свято🌞 у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається в серці кожного українця Попри військову агресію Російської Федерації у Криму і на Сході України та політичні перешкоди, Україна крок за кроком наближається до повноправної інтеграції у Європейський Союз. Зазначимо, цього року День Європи в Україні – це також і пам’ять про ✍️сумні сторінки історії континенту, адже 18 травня – річниця депортації кримських татар⛰ Саме цього дня у 1944 році почалося виселення кримських татар з Криму до Середньої Азії та Уралу. Це один з найбільших злочинів радянського режиму. #АПУ #Аграрна_партія #Cherkasy #che - 3 days ago

11 Likes
1 Comments
0
Голова Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України Інна Кукуленко-Лук‘янець була запрошена спікером у панельній дискусії «Участь жінок в політичному просторі Черкас. Успіхи та перспективи» на Жіночому форумі, що відбувся 16 травня у місті Черкаси. 
Роздумами про майбутнє України у межах форуму ділилися і Інна Богословська, Наталія Нетовкіна, Людмила Русаліна. 
Роль жінки у місцевій політиці разом з Інною Кукуленко-Лук‘янець обговорювали і Людмила Бордунос, Марина Бакланова, Наталія Даньковська, Мелікова Оксана та Віктор Євпак. 
Інна Володимирівна зазначила, що соціальна сфера завжди була, є і буде ближчою до сприйняття жінкою. Чоловіки ставлять перед собою стратегічні, глобальні цілі, а такі проблеми: як кризові центри для жінок, харчування в дитячих садочках, медицина, вакцинація зажди є другорядними у їхньому мисленні. Складно переконати депутатів виділити кошти, наприклад, на якісь соціальні проблеми, коли нас жінок в залі 7, а їх - 53. Якби нас була б хоча б половина, то сьогодні якість життя наших дітей і наша була би набагато краща. Тому, жінкам треба йти в політику, вчитися приймати рішення і перетворювати це життя на якісніше і комфортніше. 
#Аграрна_партія #жіночий_форум #жінка_в_політиці #АграрнаПартія #Черкаси #innalukyanets #Cherkasy

Голова Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України Інна Кукуленко-Лук‘янець була запрошена спікером у панельній дискусії «Участь жінок в політичному просторі Черкас. Успіхи та перспективи» на Жіночому форумі, що відбувся 16 травня у місті Черкаси. Роздумами про майбутнє України у межах форуму ділилися і Інна Богословська, Наталія Нетовкіна, Людмила Русаліна. Роль жінки у місцевій політиці разом з Інною Кукуленко-Лук‘янець обговорювали і Людмила Бордунос, Марина Бакланова, Наталія Даньковська, Мелікова Оксана та Віктор Євпак. Інна Володимирівна зазначила, що соціальна сфера завжди була, є і буде ближчою до сприйняття жінкою. Чоловіки ставлять перед собою стратегічні, глобальні цілі, а такі проблеми: як кризові центри для жінок, харчування в дитячих садочках, медицина, вакцинація зажди є другорядними у їхньому мисленні. Складно переконати депутатів виділити кошти, наприклад, на якісь соціальні проблеми, коли нас жінок в залі 7, а їх - 53. Якби нас була б хоча б половина, то сьогодні якість життя наших дітей і наша була би набагато краща. Тому, жінкам треба йти в політику, вчитися приймати рішення і перетворювати це життя на якісніше і комфортніше. #Аграрна_партія #жіночий_форум #жінка_в_політиці #АграрнаПартія #Черкаси #innalukyanets #Cherkasy - 4 days ago

16 Likes
0 Comments
0
#Аграрна_партія_України #АПУ #Cherkasy #che

#Аграрна_партія_України #АПУ #Cherkasy #che - 4 days ago

14 Likes
0 Comments
0
Члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України долучилися до святкування Дня вишиванки! 
Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. День вишиванки з'явився у 2006 році з ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк.
Дівчина запропонувала своїм одногрупникам і студентам вибрати один день і всім разом вдягти вишиванки. Протягом наступних років святкування розрослося до всеукраїнського рівня.
Щи символізують кольори вишиванки:
Білий колір — символ невинності та оберіг від нещастя.
Червоний — символізує любов до людини, життя, енергію сонця, радість.
Чорний колір — багатство і добробут.
Зелений — жіночий колір.
Синій колір — символ неба і води, звільнення від недуг і душевний спокій.
Золотий або жовтий — символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості.

#день_вишиванки #АграрнаПартія #Черкаси #Cherkasy

Члени Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України долучилися до святкування Дня вишиванки! Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. День вишиванки з'явився у 2006 році з ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам і студентам вибрати один день і всім разом вдягти вишиванки. Протягом наступних років святкування розрослося до всеукраїнського рівня. Щи символізують кольори вишиванки: Білий колір — символ невинності та оберіг від нещастя. Червоний — символізує любов до людини, життя, енергію сонця, радість. Чорний колір — багатство і добробут. Зелений — жіночий колір. Синій колір — символ неба і води, звільнення від недуг і душевний спокій. Золотий або жовтий — символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості. #день_вишиванки #АграрнаПартія #Черкаси #Cherkasy - 5 days ago

28 Likes
0 Comments
0
Сьогодні буде дуже гарна стрічка)

З днем вишиванки, Україно!🇺🇦 #Аграрна_партія_України #день_вишиванки #творити_свій_простір #innalukyanets #Cherkasy

Сьогодні буде дуже гарна стрічка) З днем вишиванки, Україно!🇺🇦 #Аграрна_партія_України #день_вишиванки #творити_свій_простір #innalukyanets #Cherkasy - 5 days ago

26 Likes
0 Comments
0
Сьогодні українці всього світу святкують День вишиванки: національного символу, духовного коду нашого народу. Зі святом, хай подібно кольоровим візерункам на полотні, буяє і квітне Україна.

#Аграрна_партія #деньвишиванки💙💛 #АПУ #Cherkasy #che

Сьогодні українці всього світу святкують День вишиванки: національного символу, духовного коду нашого народу. Зі святом, хай подібно кольоровим візерункам на полотні, буяє і квітне Україна. #Аграрна_партія #деньвишиванки #АПУ #Cherkasy #che - 5 days ago

20 Likes
0 Comments
0
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, взаєморозуміння та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #сімя_то_найбільше_щастя #che #Cherkasy

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, взаєморозуміння та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни. #Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #сімя_то_найбільше_щастя #che #Cherkasy - 6 days ago

23 Likes
0 Comments
0
#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che

#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che - 7 days ago

16 Likes
0 Comments
0
#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che

#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che - 8 days ago

17 Likes
0 Comments
0
Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Щирі слова подяки адресуємо багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. 
Дорогі матері! Доземний вам уклін і шана за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

#аграрнапартіяукраїни #Cherkasy #che

Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням. Щирі слова подяки адресуємо багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Дорогі матері! Доземний вам уклін і шана за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа! #аграрнапартіяукраїни #Cherkasy #che - 9 days ago

22 Likes
0 Comments
0
#Аграрна_партія #ніколизнову #АПУ #Cherkasy

#Аграрна_партія #ніколизнову #АПУ #Cherkasy - 12 days ago

17 Likes
0 Comments
0
8 та 9 травня - День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Агресія породжує агресію. Зло породжує зло. Ненависть породжує ненависть. 
Добро породжує добро. Любов породжує любов. Творення породжує творення. 
Зрозуміти. Прийняти. Пробачити. Пам‘ятати. 
Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.
Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.

З повагою
Голова Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України 
Інна Кукуленко-Лук‘янець 
#день_перемоги #АграрнаПартія #Черкаси #памятаємо💙💛

8 та 9 травня - День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Агресія породжує агресію. Зло породжує зло. Ненависть породжує ненависть. Добро породжує добро. Любов породжує любов. Творення породжує творення. Зрозуміти. Прийняти. Пробачити. Пам‘ятати. Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя. З повагою Голова Черкаської міської партійної організації Аграрної партії України Інна Кукуленко-Лук‘янець #день_перемоги #АграрнаПартія #Черкаси #памятаємо - 12 days ago

37 Likes
0 Comments
0
Разом із світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої рідної землі. 
Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. 
Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.
#АГРАРНА_ПАРТІЯ #АПУ #ніколизнову
#Cherkasy #che

Разом із світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої рідної землі. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць. #АГРАРНА_ПАРТІЯ #АПУ #ніколизнову #Cherkasy #che - 13 days ago

29 Likes
0 Comments
0
Дорогі черкащани! Щиро вітаю вас із 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У цей знаменний для України час, радість і гіркота втрат злилися у наших душах воєдино. Ми віддаємо глибоку шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, які врятували світ від фашистської чуми. Щиро дякуємо їхнім онукам, які сьогодні гідно захищають суверенитет України на Сході. Низько схиляємо голови перед кожним, хто зі зброєю в руках боровся і бореться за чисте небо над нашими головами, за щастя наших дітей, за майбутнє рідного краю. Це - день спільної Пам'яті. Це -День Великого Подвигу. Бажаю усім воїнам здоров`я, міцного та надійного тилу, довгих років життя і служби під мирним небом України. А усім нам – світлого та радісного сьогодення. Віктор Полозов, голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України
#Аграрна_партія #АПУ #che #Cherkasy

Дорогі черкащани! Щиро вітаю вас із 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У цей знаменний для України час, радість і гіркота втрат злилися у наших душах воєдино. Ми віддаємо глибоку шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, які врятували світ від фашистської чуми. Щиро дякуємо їхнім онукам, які сьогодні гідно захищають суверенитет України на Сході. Низько схиляємо голови перед кожним, хто зі зброєю в руках боровся і бореться за чисте небо над нашими головами, за щастя наших дітей, за майбутнє рідного краю. Це - день спільної Пам'яті. Це -День Великого Подвигу. Бажаю усім воїнам здоров`я, міцного та надійного тилу, довгих років життя і служби під мирним небом України. А усім нам – світлого та радісного сьогодення. Віктор Полозов, голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України #Аграрна_партія #АПУ #che #Cherkasy - 14 days ago

17 Likes
0 Comments
0
Розіграш продвжено до 20.05
Молодіжне крило Аграрної партії Черкащини продовжує розіграш📦 сертифікатів (📝 до Квест-кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ", щоб ви мали можливість зі своїми друзями та рідними весело та креативно відпочити👍
Використати сертифікат ви зможете в будь-який день тижня, зазделегідь забронювавши час та певну кімнату.🔥
Збирайте свою команду із 4-трьох учасників і поспішайте до нас для вручення👍🔭🏆Розіграш сертифікатів відбудеться 20 травня о 15:00. ⏰Переможців буде обрано випадковим способом (рандомно) 🎲 📌Умови конкурсу :
📎1. Поставте лайк під цим дописом. 👍
📎2. Підпишіться на нашу сторінку. 📝
📎3. В коментарях позначити трьох друзів📣

P. S. 🔥Щиро вдячні Олександру Дикому за сертифікати!🔥

Розіграш продвжено до 20.05 Молодіжне крило Аграрної партії Черкащини продовжує розіграш сертифікатів ( до Квест-кімнати "ІЗОЛЯЦІЯ", щоб ви мали можливість зі своїми друзями та рідними весело та креативно відпочити Використати сертифікат ви зможете в будь-який день тижня, зазделегідь забронювавши час та певну кімнату. Збирайте свою команду із 4-трьох учасників і поспішайте до нас для вручення🔭Розіграш сертифікатів відбудеться 20 травня о 15:00. Переможців буде обрано випадковим способом (рандомно) Умови конкурсу : 1. Поставте лайк під цим дописом. 2. Підпишіться на нашу сторінку. 3. В коментарях позначити трьох друзів P. S. Щиро вдячні Олександру Дикому за сертифікати! - 18 days ago

17 Likes
6 Comments
0
#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che

#Аграрна_партія #Аграрна_партія_України #Cherkasy #che - 24 days ago

16 Likes
0 Comments
0
Load more posts
2018 - © Deskgram. All rights reserved.